Inauguracja projektu rozbudowy szkoły Ambatomasina
Inauguracja rozbudowy szkoły Ambatomasina
26 września, 2021
Edukacja globalna – zajęcia dla dzieci i młodzieży w Polsce
6 października, 2021

Warto poczytać i posłuchać!

Ostatnimi czasy temat Dzieci Madagaskaru kilkukrotnie przewinął się w mediach.

Gdzie warto poczytać i posłuchać na nasz temat?

Do poczytania

1. Czasopismo „Poznański Prestiż”

Jak sami o sobie piszą to „bezpłatny miesięcznik przygotowywany przez poznaniaków dla poznaniaków. zarówno tych rodowitych, jak i tych którzy z każdym dniem i z każdą godziną odkrywają w sobie „poznańskość”. Znaleźć go można w wielu poznańskich kawiarniach, salonach kosmetycznych, fryzjerskich i gabinetach stomatologicznych itp. Ale poczytać i posłuchać można również w formie online.

W najnowszym wrześniowym numerze Poznański prestiż znajdziecie wywiad z Kasią i Patrycją – założycielkami naszej Fundacji.
Dlaczego akurat Madagaskar? Jak narodził się pomysł stworzenia Fundacji? Jak dziewczyny zostały przyjęte przez lokalną społeczność? Jakie są ich plany i marzenia? I oczywiście, jakie projekty są aktualnie realizowane na Czerwonej Wyspie?
Na te i wiele innych pytań – odpowiedzi znajdziecie na 54-57 stronie gazety. Zarówno w wersji papierowej, jak i w formie online, którą znajdziecie tutaj ⬇️

Do posłuchania

1. Audycja w Radio Poznań

Chcecie dowiedzieć się jak wyglądają malgaskie szkoły i czym różnią się od polskich placówek?
Ile zarabia nauczyciel na Madagaskarze? Czego najbardziej brakuje, a co udało się nam już zmienić?
„O pracy na Madagaskarze, wsparciu wolontariuszy, a także pandemicznej rzeczywistości daleko od cywilizacji” – posłuchacie w wywiadzie z Patrycją – założycielką naszej Fundacji, który ukazał się jakiś czas temu w Radio Poznań.
Zapisaną audycję znajdziecie tutaj

2.  Podcast na spotify

Zachęcamy do odsłuchania podcastu, który na zaproszenie The NGO Interwiev Podcast nagrała Charlotte Baker – dyrektor organizacji Small Steps for Africa, która jest wieloletnim partnerem zarówno naszej Fundacji, jak i Akany Avoko Faravohitra, z którą współpracujemy.
Dowiecie się z niego jak wygląda pomoc humanitarna na Madagaskarze z perspektywy brytyjskiej organizacji, a także jakie projekty są tam realizowane.

Komentarze są wyłączone.

WSPOMÓŻ NAS!