Ruszyła internetowa zbiórka!
18 sierpnia, 2021
Rozpoczęcie nowego roku szkolnego
13 września, 2021
Malgaskie rękodzieło w Polsce
Po dwóch latach nieobecności – Kasia Białous założycielka naszej Fundacji przyjechała wreszcie do Polski. A wraz z Nią malgaskie rękodzieło. Kilkadziesiąt malgaskich koszy i zwierzątek z rafii!
Kosze z Madagaskaru
Przepiękne, kolorowe, ręcznie robione z rafii, malgaskie kosze trafiły do naszego facebookowego butiku! Po długim czasie oczekiwań i wielu zapytań ze strony przyjaciół naszej Fundacji wreszcie są!
Kosze zakupiliśmy na lokalnym targu rękodzieła w Antananarywie. Wykonane z rafii, zdobione naturalnymi barwnikami – są zdecydowanie faworytem wśród naszych polskich odbiorców. Przez wiele lat działalności Fundacji – stały się wręcz symbolem Ankizy Gasy i formą cegiełki na wsparcie wielu naszych projektów.
Kosze są bardzo pakowne i porządnie wykonane. Doskonale nadają się zarówno na plażę, jak i na zakupy lub jako piękna ozdoba domu. Ich koszt to 120 zł/szt + koszty przesyłki.
Lemury, kameleony i baobaby
A już niebawem możecie spodziewać się również sprzedaży figurek zwierzątek: lemurów, kameleonów, żyraf i słoni oraz majestatycznych baobabów. Wszystkie te rzeczy wykonane z rafii, pięknie prezentują się zarówno na domowej półce, jak również jako prezent dla bliskiej nam osoby. Obserwujcie naszego Facebooka!
Zysk ze sprzedaży rękodzieła
Całość zysku zostanie oczywiście przeznaczona na dalsze działania naszej Fundacji, w tym na nasz najnowszy projekt budowy szkolnej stołówki w miejscowości Ampananina, o którym więcej przeczytacie tutaj.
Jeśli natomiast macie już kolorowe kosze i lemury, a jednak chcielibyście wesprzeć wyżej wspomniany projekt – link do zbiórki znajdziecie tutaj.

Komentarze są wyłączone.

WSPOMÓŻ NAS!