Współpraca z firmą Westhill Consulting
17 października, 2021
Życie po śmierci na Madagaskarze
2 listopada, 2021

Madagaskar otwiera granice! Rusza wolontariat!

Nareszcie Madagaskar otwiera granice!
To już oficjalnie – 6 listopada Madagaskar otwiera swoje granice na połączenia m.in z Europą.
Ponownie swoje loty rozpocznie Air Madagascar i Air France, który połączy Paryż z Antananarywą. Dozwolone będą również loty czarterowe z innych europejskich miast.
Co to oznacza? Że część z naszego zespołu, który pozostawał do tej pory w Polsce wraca na Czerwoną Wyspę, a my wkrótce będziemy mogli rozpocząć rekrutacje na międzynarodowy wolontariat, który mamy nadzieję, że ruszy ze zdwojoną siłą!

Wolontariat na Madagaskarze

Na czym polega wolontariat realizowany w naszej Fundacji? To praca w szkołach i przedszkolach, sierocińcu lub w ośrodku dla dziewcząt Akany Avoko Faravohitra. Nauka języka angielskiego, prowadzenie zajęć plastycznych lub muzycznych. Czasem wolontariat u nas to praca remontowo-budowlana, w którymś ze wspieranych przez na ośrodków, a czasem praca z niedożywionymi dziećmi jak w przypadku wolontariatu grupy studentów dietetyki Misja Madagaskar.

Ważne żeby mieć swój pomysł na jego realizację. Inspiracją mogą być tutaj studenci UAM Bez Granic. Którzy w ramach wolontariatu realizowali projekt edukacyjny mający na celu aktywizację lokalnych dzieci pochodzących z ubogich rodzin.

Jeśli jesteście zainteresowani wyjazdem na międzynarodowy wolontariat prosimy o zapoznanie się z podstawowymi informacjami na jego temat, które znajdziecie w zakładce – wolontariat.

A także o maila na adres martaankizygasy@gmail.com

Zajęcia plastyczne

Czas na zabawę

Warsztaty zdrowegto żywienia dla dzieci

 

Komentarze są wyłączone.

WSPOMÓŻ NAS!