Pierwsi wolontariusze po przerwie są już na Madagaskarze
24 maja, 2022
Mentoring zawodowy dla malgaskiej młodzieży
7 czerwca, 2022

Akcja „Obiad za kolorowankę”

„Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat” – Janusz Korczak

Z okazji Dnia Dziecka wszystkim dzieciom na całym świecie, tym w Polsce i na Madagaskarze składamy najlepsze życzenia! Żeby zawsze – mimo często trudnej sytuacji życiowej potrafiły znaleźć powód do uśmiechu ❤.

Nasza Fundacja wierzy, że każde z nich zasługuje na dobre i beztroskie dzieciństwo,
możliwość pójścia do szkoły, ciepły posiłek i czas na zabawę z rówieśnikami. W tym roku z okazji dwóch ważnych świąt: Międzynarodowego Dnia Dziecka (1 czerwca) i Dnia Dziecka Afrykańskiego (16 czerwca) chcąc połączyć dwa cele, jakie przyświecają Ankizy Gasy. Wsparcie malgaskich dzieci i edukację globalną dla dzieci polskich – postanowiliśmy ruszyć z akcją „Obiad za kolorowankę”.

Akcja „Obiad za kolorowankę”

Przez cały czerwiec za symboliczną kwotę 10 złotych (lub więcej) wpłaconych na zbiórkę –
(link do zbiórki) dostaniecie od nas specjalnie przygotowaną książeczkę z 10 kolorowankami zaprojektowanymi przez jednego ze wspieranych przez nas studentów – Erica. Dodatkowo na każdej stronie zamieściliśmy ciekawostki na temat przyrody i kultury Czerwonej Wyspy. Dzięki czemu Wasze dziecko poprzez zabawę – zdobędzie wiedzę na temat tego pięknego kraju, jakim jest Madagaskar!

Kwota wpłacona na zbiórkę pozwoli nam natomiast kontynuować wsparcie dzieci w ramach Programu Dożywiania. Prowadzonego przez nas w kilku szkolnych stołówkach.

Książeczka jest w formie elektronicznej (do wydrukowana pojedynczych kolorowanek lub
całości). Po dokonaniu wpłaty- wyślemy Wam ją na maila (po zgłoszeniu się do nas na adres: Juliaankizygasy@gmail.com).

Komentarze są wyłączone.

WSPOMÓŻ NAS!