Akcja „Obiad za kolorowankę”
30 maja, 2022
Dlaczego edukacja dziewczynek jest ważna?
14 czerwca, 2022
Mentoring zawodowy dla malgaskiej młodzieży.
W ramach Programu Orientacji Zawodowej dedykowanego naszym starszym Podopiecznym, czyli malgaskiej młodzieży – zrealizowaliśmy niedawno kolejne z cyklu spotkań mentoringowych.
We współpracy z organizacją Rotaract Ankorondrano udało nam się przeprowadzić specjalną konferencję w trakcie, której historię swojej ścieżki zawodowej przedstawiło kilkoro Jej przedstawicieli. W trakcie sesji mieszanej natomiast nasi uczniowie mieli szansę zadać nurtujące ich pytania. Mogli też po prostu porozmawiać z osobą, której historia zainspirowała ich najbardziej.
Wcześniej grupa wspieranej przez nas młodzieży wypełniła testy predyspozycji zawodowych. Wszyscy mieli okazję dowiedzieć się jakie są ich mocne i słabe strony. A także w jakim kierunku na polu zawodowym być może warto się udać.
Mamy nadzieję, że będzie to początek długotrwałej współpracy Ankizy Gasy i z Rotaract Ankorondrano. I podstawy do do realizacji kolejnego dużego projektu, jakim jest budowa Centrum Orientacji Zawodowej z prawdziwego zdarzenia!

Komentarze są wyłączone.

WSPOMÓŻ NAS!