Zbiórka na budowę szpitala w Berevo
16 maja, 2022
Akcja „Obiad za kolorowankę”
30 maja, 2022

Pierwsi wolontariusze po przerwie są już na Madagaskarze

Pierwsi wolontariusze po przerwie są już na Madagaskarze!

Oficjalnie uznajemy sezon wolontaryjny za rozpoczęty! Z wielkim entuzjazmem witamy Martynę i Macieja. Wolontariuszy z Polski, którzy po przeszło 2 latach przerwy (ze względu na pandemię COVID-10) rozpoczęli na nowo nasz program etycznego wolontariatu na Madagaskarze.

Martyna i Maciej spędzą na Czerwonej Wyspie 3 miesiące, a w tym czasie przeprowadzą liczne warsztaty. Będą to zajęcia kreatywne, plastyczne i sportowe dla dzieci we wspieranych przez nas kilku ośrodkach i szkołach.
 
Po kilku dniach aklimatyzacji. Martyna i Maciej w poniedziałek rozpoczęli swoje pierwsze zajęcia z dziećmi. Odwiedzili szkoły FJKM i Lauriers, w których spotkali się z małymi uczniami i zorganizowali im warsztaty zapoznawcze.
 
Nasi Podopieczni po niemal 2 latach przerwy odzwyczaili się od widoku wolontariuszy z Europy, dlatego z tym większym zainteresowaniem uczestniczyli w zajęciach. Postaramy się na bieżąco relacjonować działania!
Kochani wolontariusze życzymy Wam powodzenia i wielu wspaniałych doświadczeń! A wszystkie zainteresowane wolontariatem osoby zachęcamy do kontaktu i rekrutacji!

Komentarze są wyłączone.

WSPOMÓŻ NAS!