Powrót Patrycji na Madagaskar
8 grudnia, 2022
Boże Narodzenie na Madagaskarze
23 grudnia, 2022
Świąteczne szaleństwo Dzieci Madagaskaru. Relacja dzień 1.
W ubiegły weekend na terenie szkoły Saint Joseph School odbył się świąteczny bożonarodzeniowy festyn dla wszystkich naszych Podopiecznych wspieranych w ramach Programu Adopcji na Odległość.
Ponad 650 dzieci, ich rodziny, nasi wolontariusze i zaproszeni goście – wszyscy razem wspólnie świętowaliśmy wyjątkowy czas! Zbliżającą się Gwiazdkę w połączeniu z obchodami 10 lecia naszej Fundacji!

Dzień pierwszy obfitował w atrakcje!

Dzieciaki mogły wziąć udział w malowaniu twarzy i pleceniu warkoczyków. Na boisku podziwiać więc mogliśmy aniołki, kwiatuszki i zielone szreki! Były loterie, warsztaty zumby, koncert i pokazy tańca! Zaangażowali się wszyscy od maluchów, przez rodziców po nauczycieli i dyrekcję wspieranych przez nas szkół. Cudowna atmosfera, uśmiechy i słońce!

Dzień drugi był równie wspaniały!

Drugiego dnia świątecznego festynu miejscowość Ambohidratrimo zalała fala zielonych Dzieci Madagaskaru! Koszulki z logo Fundacji były jednym z prezentów, które otrzymali nasi Podopieczni! Teraz ubrani tak samo, możemy jeszcze bardziej poczuć się jak jedna wielka ankizowa rodzina!
 
Były pokazy tradycyjnych tańców (tym razem zaprezentowali się przede wszystkim rodzice naszych Podopiecznych).
 
W niedzielę odbył się też uroczysty świąteczny obiad i kolejny koncert malgaskiej muzyki. Stoły aż uginały się od pyszności łącznie z deserem, a wszystkie brzuchy były tego dnia pełne.
Impreza została zorganizowana dzięki wsparciu Planeta Abstrakcja i wszystkich osób, które dorzuciły się do niej w ramach zrzutki.pl. Wszystkim pięknie DZIĘKUJEMY!❤️
To był weekend pełen emocji i pozytywnej energii! Dzięki Wam Dzieci poczuły świąteczny klimat!
 
A przed nami w najbliższych dniach świąteczne wizyty w kolejnych wspieranych przez nas wiejskich szkołach.

Komentarze są wyłączone.

WSPOMÓŻ NAS!