10 lat Fundacji Ankizy Gasy!
12 grudnia, 2021
Ankizy Gasy na AfryKamerze w Warszawie
20 grudnia, 2021
Relacja z obchodów 10-lecia naszej Fundacji na Madagaskarze!
 
Świętowanie okrągłej rocznicy 10 lat istnienia naszej Fundacji rozpoczęliśmy w iście malgaskim stylu! Było mnóstwo zabawy, muzyki, pysznego jedzenia i odświętnej atmosfery! Dzięki Waszemu wsparciu mogliśmy zorganizować pyszny świąteczny obiad dla wszystkich naszych Podopiecznych. Był wielki tort, uroczyste odśpiewanie „sto lat” i koncert na żywo uwielbianego na Madagaskarze muzyka Princio. Starsze dzieci przygotowały specjalne pokazy tańca, a nasz malgaski team ubrał koszulki z napisem „Polska”. Ponieważ święta za pasem nie mogło zabraknąć też świętego Mikołaja, który uświetnił ten dzień!
Relacja z obchodów 10-lecia Fundacji na Madagaskarze: uśmiechy, pyszne jedzenie i dobra muzyka. Radość w czystej postaci!
Jak dobrze wiecie, bo mówiliśmy o tym wielokrotnie na Madagaskarze często brakuje jedzenia. Nasi i Wasi Podopieczni rzadko kiedy mają możliwość zjedzenia porządnego posiłku, a wydawane przez nas obiady w szkolnych stołówkach często są jedynymi zjedzonymi przez dzieci danego dnia.
Dlatego tak bardzo zależy nam, aby z okazji różnych uroczystości – dzieci objęte naszą opieką i ich rodziny miały szansę zjeść odświętny posiłek. Tak było i tym razem! Huczne otwarcie obchodów 10-lecia naszej Fundacji to doskonała okazja na to, by wszyscy nasi Podopieczni mogli usiąść razem do stołu i zjeść pyszny obiad. Na talerzach pojawiły się więc nie tylko ryż i warzywa, ale również mięso, a nawet kawałek wielkiego tortu!

Dziękujmy Wszystkim zaangażowanym w to wydarzenie! Przede wszystkim naszej malgaskiej koordynatorce Ony i studentom wolontariuszom. Thank you Ony! You are the soul of our malagasy team of Ankizy Gasy! Brilliant ceremony! Thank you also our uni students! ❤️ Specjalne podziękowania należą się także Gwiazdorowi. Radość dzieci przeogromna! Zobaczcie te piękne uśmiechy!:)

PS: to dopiero początek świętowania! Planujemy, aby cały 2022 rok był pod znakiem Ankizy Gasy!

Komentarze są wyłączone.

WSPOMÓŻ NAS!