Modowe szaleństwo z Sewing Together
17 stycznia, 2023
Kucharze na Madagaskarze
3 lutego, 2023

Absolutorium Voahary

W grudniu fundacja świętowała sukces jednej ze wspieranych przez nas studentek! Mogliśmy wspólnie wziąć udział w absolutorium Voahary, która ukończyła I stopień studiów na kierunku filologia angielska.
To kolejna studentka z dyplomem, której edukację wspólnie ze Sponsorami wspieramy w ramach adopcji na odległość.
Jesteśmy tym bardziej dumni, że Voahary poza samą nauką, bardzo dużo angażuje się w życie Fundacji jako lokalna wolontariuszka, swoją pracą w terenie wspiera działania naszych pracowników na miejscu – odwiedzając rodziny naszych Podopiecznych, organizując dla młodszych dzieci różnego rodzaju zajęcia, czy też pomagając w bieżących sprawach i projektach realizowanych w Domu Wolontariusza.
Voahary serdecznie gratulujemy! Congratulation Voahary, We are so proud of you! A wszystkim Darczyńcom wspierającym dziewczynę – dziękujemy!

Certyfikaty językowe

Z końcem roku również Jonatie i Kanto Juliannah ukończyły kolejny poziom nauki języka angielskiego w szkole językowej CNELA i otrzymały certyfikaty to potwierdzające.
Dziewczyny wiedzą jak ważny dla ich przyszłości jest komunikatywny poziom tego języka. Dlatego bardzo się starają, by czerpać z zajęć jak najwięcej i trenować język kiedy tylko mogą. Wykorzystują więc okazję w rozmowach z wolontariuszami z całego świata.
Dziewczyny gratulacje! Congratulation girsl!
Wierzymy, że nasi młodzi absolwenci mogą zmienić świat na lepsze!

Komentarze są wyłączone.

WSPOMÓŻ NAS!