Wizyta Ony w Polsce
21 lipca, 2023
Niesamowity wynik i łączna suma z 1,5%
4 sierpnia, 2023
Drodzy Przyjaciele! Z ogromną radością chcemy podzielić się z Wami podsumowaniem trzytygodniowej pracy polskich audiologów na Madagaskarze.
Troje specjalistów z projektu Protetyk słuchu w Afryce jako wolontariusze Fundacja Redemptoris Missio, podczas wizyty w naszej Fundacji przeprowadziło badania w domu dziecka Akany Avoko Ambohidtarimo oraz w szkole dla głuchoniemych dzieci AKAMA w stolicy. Obejmując opieką 268 pacjentów, dostarczyli 138 z nich wysokiej jakości aparaty słuchowe, które zostały hojnie podarowane przez firmy producenckie. To dzięki nim te dzieci będą miały szansę na lepsze słyszenie i komunikację!
Nie tylko dopasowali potrzebującym dzieciom aparaty słuchowe, ale także zapewnili im zapasy baterii i materiałów do utrzymania aparatów w czystości i sprawności. Przeszkolili również lokalny personel szkoły w obsłudze aparatów, aby zapewnić ciągłość opieki.
Chcielibyśmy z serca podziękować specjalistom za ich niezwykłą pracę na rzecz malgaskich dzieci. To dzięki ich zaangażowaniu i profesjonalizmowi, dzieci otrzymały kompleksowe wsparcie, którego potrzebowały, a do którego nie mają dostępu we własnym kraju❗️
Chcielibyśmy także podziękować polskiej Fundacji MyBaobab za ufundowanie biletów lotniczych, które umożliwiły wolontariuszom dotarcie na Madagaskar. Dziękujemy też Brytyjskiej Fundacji Small Steps for Africa za pokrycie kosztów przyjęcia specjalistów na miejscu w obu ośrodkach.
Wasze wsparcie jest nieocenione i sprawiło, że mogliśmy gościć kolejną misję medyczną w ramach naszych działań na Madagaskarze.
 

Komentarze są wyłączone.

WSPOMÓŻ NAS!