fbpx
Rozpoczęcie nowego roku szkolnego!
15 września, 2023
Aktualizacja informacji o wolontariacie
5 października, 2023

Nasza studentka Voahary w Polsce!

Passa niesamowitych malgaskich odwiedzin w Polsce nas nie opuszcza! Po pobycie naszej koordynatorki Ony i malgaskiej drużyny piłkarskiej. Teraz do Polski przyjechała nasza studentka i wolontariuszka Voahary!
Dziewczyna jest wspierana przez Fundację od lat, jest nie tylko naszą Podopieczną i beneficjentką, ale również oddaną wolontariuszką i niebywałą pomocą! To właśnie Voahary jest ogromnym wsparciem dla naszych Wolontariuszy zza granicy. Pomaga w prowadzeniu zajęć i tłumaczeniu ich na język malgaski, wspiera również naszych pracowników w realizacji zakupów i wizytacjach domowych.
Aż do 15 października jest w Polsce (w Poznaniu), będzie teraz poznawać nasz piękny kraj i odwiedzać znajomych oraz Sponsorów. Dziewczyna spotkała się już m.in z naszym polskim teamem, byłymi wolontariuszami i Sponsorami. Zwiedziła Podlasie i Wielkopolskę! A przed Nią jeszcze bardzo intensywny czas. Niebawem wyrusza nad Bałtyk zapoznać się z morzem. Po powrocie czeka Ją jeszcze kilka wizyt w zaprzyjaźnionych z Fundacją szkołach i przedszkolach.
Pierwszy wyjazd za granicę do Europy to dla Niej niesamowita przygoda i szansa. Na lotnisku żegnali Ją przyjaciele i rodzina. Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w przyjazd osobom, a tych, którzy chcieliby spotkać się z Voahary i poznać Ją na żywo – zapraszamy do kontaktu!:)

Komentarze są wyłączone.

WSPOMÓŻ NAS!