Niesamowity wynik i łączna suma z 1,5%
4 sierpnia, 2023
Piastowski Bank Spółdzielczy w Janikowie wspiera budowę Centrum
24 sierpnia, 2023

Malgaska drużyna na Mistrzostwach Świata w piłce nożnej

Malgaska drużyna na Mistrzostwach Świata w piłce nożnej Dzieci z Domów Dziecka.
 
Udało się! Wielkie marzenie 8 dzieci z ośrodka AAA spełniło się i grupa przyjechała w połowie sierpnia do Polski na Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej dla Dzieci z Domów Dziecka organizowane przez Hope for Mundial.
 
Młodzi sportowcy zmierzyli się z drużynami z całego świata i spisali się bardzo dobrze! Szanse nie były równe. Nasze dzieciaki były bowiem najmniejsze spośród wszystkich zespołów, ale to nie szkodziło w dobrej zabawie, a o to przecież chodzi!
 
Poza udziałem w mistrzostwach dzieci miały też możliwość zwiedzenia Warszawy i spędzenia czasu na licznych aktywnościach. M.in odbyła się wycieczka do zoo, uroczyste kolacje, pokaz teqballu i wiele innych). A co podobało im się najbardziej? Dużo jedzenia! Wielkie budynki i trawa! (w końcu na Czerwonej Wyspie nie rośnie jej zbyt wiele):)
 
W niedziele Hante (dyrektor ośrodka AAA) wraz z zespołem odwiedziła też Patrycja, która przekazała im fundusze zebrane na ten cel przez Was na Fb. Zostały za nie zakupione m.in pamiątki i upominki dla zespołu i reszty dzieci, która została w ośrodku na Madagaskarze trzymając mocno kciuki za swoich kolegów i koleżanki.
 
Dla wszystkich były to niesamowite emocje! Pierwszy lot samolotem! Pierwszy wyjazd za granicę i do od razu do Polski! Udział w tak wielkim wydarzeniu wraz z dziećmi z całego świata. Marzenia się spełniają jeśli tylko się w nie wierzy!
 
Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w przyjazd maluchów! Przede wszystkim Darii i innym, którzy w jakikolwiek sposób dołożyli swoją cegiełkę do tego niesamowitego wydarzenia.

Komentarze są wyłączone.

WSPOMÓŻ NAS!