Współpraca z firmą GreenWays Logistyka
9 października, 2021
Współpraca z firmą Westhill Consulting
17 października, 2021

Historia jednego prezentu

Historia jednego prezentu

Dziś mamy dla Was historię niezwykłego prezentu- historię Sarobidy.

Ta nastoletnia dziewczyna licealistka również wspierana przez Program Adopcji na Odległość miała ostatnio urodziny. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie prezent, który sobie na nie zażyczyła…
Rodzina sponsorska Sarobidy zdecydowała się uczcić urodziny adopcyjnej córki poprzez przelanie jej pieniędzy na wymarzony prezent. Podobnie jak w przypadku wielu innych dzieci, o których Wam już wielokrotnie opowiadaliśmy – dziewczyna nie wybrała sobie nowej sukienki, telefonu czy kosmetyków.  Ofiarowane pieniądze postanowiła przeznaczyć na zakup cegieł!
Rodzina Sarobidy jest bardzo biedna. Wielokrotnie musiała przenosić się z jednego rozpadającego się budynku do drugiego… Nastolatka postanowiła wziąć sprawy w swoje ręce i wybudować niewielki domek. Teraz w końcu wszyscy będą mogli w miarę komfortowo żyć nie bojąc się, że zostaną wyrzuceni.
Zorganizowaliśmy więc zakup cegieł i transport. Rodzina i sąsiedzi pomogli – i wkrótce w tym miejscu powstanie prawdziwy DOM 💚 Oczywiście brakuje jeszcze dachu i wyposażenia wnętrza, ale budynek rośnie w oczach, a to bardzo cieszy! W końcu Sarobidy i Jej najbliżsi będą mogli spokojnie zamieszkać w jednym miejscu bez strachu o to, że zostaną wyrzuceni!
Rodzinie Sponsorskiej Sarobidy serdecznie dziękujemy! Niezmiennie cieszymy się widząc uśmiech na twarzach naszych Podopiecznych, którym pomagamy spełniać marzenia!

Komentarze są wyłączone.

WSPOMÓŻ NAS!