Jak możesz nam pomóc?

Poznaj sposoby pomocy Fundacji

Pomóż nam

Jak możesz pomóc

Darowizny

Bardzo istotną formą pomocy dla naszej Fundacji są jednorazowe wpłaty pieniędzy na bieżące potrzeby naszych podopiecznych uczniów oraz studentów.

Pieniądze są potrzebne na zakup żywności na obiady i śniadania w stołówce szkolnej, zeszytów, artkułów szkolnych, odzieży i obuwia, często również na niezbędne leczenie i leki.

Przykładowe wpłaty:
20 EUR – przybory szkolne dla jednego dziecka.
10 EUR – miesięczne wyżywienie dla jednego dziecka
70 EUR – opłata czesnego za rok szkolny dla jednego dziecka.
50 EUR – codzienne śniadanie przez rok szkolny dla jednego dziecka.
100 EUR – dwa posiłki przez rok szkolny dla jednego dziecka.
Jak możesz pomóc

Adopcja na odległość

Przyłącz się do naszego programu i daj szansę na naukę w szkole lub studia jednemu z dzieci na Madagaskarze. Wszystkie informacje na ten temat w linku poniżej.
>>>Dowiedz się więcej<<<
Jak możesz pomóc

Robiąc zakupy

Za każdym razem gdy robisz zakupy w internecie, możemy otrzymać od Ciebie darowiznę. Ciebie to nic nie kosztuje! Sklep w którym zrobisz zakupy przekaże średnio 2,5 % od wartości Twoich zakupów na nasze konto fundacyjne. Jedyne co trzeba zrobić to:
1. Wejdź na stronę www.fanimani.pl
2. Wybierz zakładkę – ORGANIZACJE i wpisz tam naszą nazwę FUNDACJA ANKIZY GASY DZIECI MADAGASKARU.
3. Możesz robić zakupy wybierając z ponad 1280 sklepów on-line. Zakupy robisz tak jak zawsze, a my dostaniemy darowiznę na nasze konto.
4. Korzystanie z serwisu FaniMani jest całkowicie bezpłatne, zatem możesz z niego korzystać za każdym razem gdy robisz zakupy jednocześnie wspierać ważne cele! Dziękujemy za wsparcie naszej Fundacji.
Jak możesz pomóc

Partner Biznesowy

Jeśli chciałbyś się przyłączyć do naszych działań w ramach polityki CSR swojej firmy, zapraszamy Cię do kontaktu z nami fundacja@dziecimadagaskaru.pl

Podczas spotkania przedstawimy nasze propozycje i porozmawiamy o możliwościach współpracy, która nam przyniesie konkretne cele finansowe lub rzeczowe, a Twojej firmie nowe spojrzenie na Madagaskar, edukację i dożywianie dzieci.

Poza środkami finansowymi do działania naszej Fundacji potrzebna jest nam pomoc w zakresie prowadzenia działalności marketingowej, biurowej, organizacji spotkań i eventów.
Jak możesz pomóc

Wolontariat

Cały roku potrzebni są nam wolontariusze do pracy z dziećmi w szkołach i ośrodkach opiekuńczych na Madagaskarze. Wszystkie niezbędne informacje znajdziesz >>>tutaj<<<

Jeśli masz ochotę przyłączyć się do naszej pracy w Polsce, zapraszamy do kontaktu mailowego na adres fundacja@dziecimadagaskaru.pl

W zależności od bieżących potrzeb i planu działań w Polsce powiemy Ci, w czym możesz nam pomóc!
Jak możesz pomóc

Partner Edukacyjny

Zapraszamy do współpracy szkoły i przedszkola, które chciałyby przyłączyć się do wspierania edukacji dzieci na Madagaskarze. Możecie zostać opiekunem konkretnych dzieci przystępując do programu „adopcja na odległość”. Naszą współprace możemy też wzmocnić organizując u Was w szkole spotkania i prezentacje ukazujące życie i codzienność naszych podopiecznych na Madagaskarze.

Nasi wolontariusze mogą przygotować dla Was zajęcia edukacyjne o kulturze i życiu na Madagaskarze, opowiedzieć o zwyczajach, zwierzętach, baobabach. Pokażemy też zabawki, stroje i rzeczy użytkowe z Madagaskaru. Takie zajęcia pozwolą Wam zbliżyć się do Waszych afrykańskich rówieśników!

Zapraszamy do kontaktu: fundacja@dziecimadagaskaru.pl